Wyniki matur - Technikum Pisz
Ocena: 2.78 (14 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 62.65% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.67% | 58.43% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.5% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 42.87% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.5% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 45.81% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
62.65%
Język angielski (R)
54.5%
Język polski (P)
42.87%
Matematyka (P)
45.81%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.11% | 67.02% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.49% | 56.71% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.54% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 47.9% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.51% | 49 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.84% | 54.16% | 50 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
20.33%
Chemia (R)
7.5%
Geografia (R)
36.5%
Język angielski (P)
67.02%
Język angielski (R)
50.54%
Język polski (P)
47.9%
Język polski (R)
24.5%
Matematyka (P)
54.16%
WOS (R)
16.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.13% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.1% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.41% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 51.6% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 63.37% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
50%
Informatyka (R)
31.5%
Język angielski (P)
72.13%
Język angielski (R)
46.41%
Język polski (P)
51.6%
Język polski (R)
12.67%
Matematyka (P)
63.37%
Matematyka (R)
19.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 67.5% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.3% | 58.95% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.42% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 51.22% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.05% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.58% | 49.1% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Chemia (R)
6%
Geografia (R)
29%
Język angielski (P)
67.5%
Język angielski (R)
48.42%
Język polski (P)
51.22%
Matematyka (P)
49.1%
Matematyka (R)
29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.65% | 56.77% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.39% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.06% | 43.27% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 52.14% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
10.5%
Geografia (R)
13.33%
Informatyka (R)
20%
Język angielski (P)
56.77%
Język angielski (R)
43.39%
Język polski (P)
43.27%
Język polski (R)
22%
Matematyka (P)
52.14%
Matematyka (R)
16.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.88% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 49.65% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 41% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.57% | 47.12% | 67 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.19% | 40.57% | 67 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10%
Chemia (R)
3%
Geografia (R)
18.88%
Język angielski (P)
49.65%
Język angielski (R)
41.6%
Język niemiecki (P)
41%
Język polski (P)
47.12%
Język polski (R)
37.25%
Matematyka (P)
40.57%
Matematyka (R)
18.67%
WOS (R)
9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony