Wyniki matur - Technikum w ZS Połaniec
Ocena: 3.50 (13 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.91% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.41% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 75.45% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.82% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.46% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 62.3% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.57% | 44 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.36% | 53.86% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.59% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
15.91%
Geografia (R)
32.41%
Język angielski (P)
75.45%
Język angielski (R)
69.46%
Język polski (P)
62.3%
Matematyka (P)
53.86%
Matematyka (R)
12.59%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.22% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 82.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 66.73% | 56 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.11% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.63% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.72% | 51.28% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.42% | 57 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.44% | 49.93% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.09% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
14%
Geografia (R)
20.22%
Historia (R)
82.5%
Język angielski (P)
66.73%
Język angielski (R)
50.63%
Język polski (P)
51.28%
Język polski (R)
8.5%
Matematyka (P)
49.93%
Matematyka (R)
8.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.3% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 67.93% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.7% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.9% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.33% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.5% | 53.35% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.62% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
26.3%
Język angielski (P)
67.93%
Język angielski (R)
49.7%
Język polski (P)
58.9%
Matematyka (P)
53.35%
Matematyka (R)
30.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.88% | 69.18% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.31% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.24% | 34 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 58.62% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.82% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72% | 46.56% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.6% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
18.5%
Fizyka (R)
10%
Geografia (R)
26%
Historia (R)
24.67%
Język angielski (P)
69.18%
Język angielski (R)
44.24%
Język polski (P)
58.62%
Matematyka (P)
46.56%
Matematyka (R)
10.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 69.73% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.54% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 51.15% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.09% | 53.61% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.91% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
4.75%
Geografia (R)
56%
Język angielski (P)
69.73%
Język angielski (R)
45.54%
Język polski (P)
51.15%
Język polski (R)
35%
Matematyka (P)
53.61%
Matematyka (R)
13.91%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 62.12% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.35% | 46.81% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.88% | 42.94% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.25% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
8.67%
Język angielski (P)
62.12%
Język angielski (R)
62%
Język polski (P)
46.81%
Język polski (R)
30%
Matematyka (P)
42.94%
Matematyka (R)
12.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony