Wyniki matur - Technikum Powodowo
Ocena: 1.72 (24 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.32% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.08% | 57.42% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.38% | 61.37% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.88% | 34 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 88.89% | 59.89% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 57.78% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.54% | 45.66% | 76 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.4% | 75 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.19% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.16% | 35.03% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
27.33%
Geografia (R)
31.32%
Język angielski (P)
57.42%
Język angielski (R)
51.88%
Język niemiecki (P)
59.89%
Język polski (P)
45.66%
Język polski (R)
25.19%
Matematyka (P)
35.03%
Matematyka (R)
4.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 36.64% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.92% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 65.87% | 60 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.67% | 66.98% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 30.77% | 28.77% | 13 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 47.69% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.93% | 47.74% | 73 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.9% | 73 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22.13% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.79% | 36.05% | 73 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
36.64%
Chemia (R)
10%
Fizyka (R)
7.25%
Geografia (R)
27.92%
Historia (R)
22.75%
Język angielski (P)
65.87%
Język angielski (R)
56.5%
Język niemiecki (P)
28.77%
Język polski (P)
47.74%
Język polski (R)
22.13%
Matematyka (P)
36.05%
Matematyka (R)
8.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.92% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.54% | 24 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 13.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.57% | 62.39% | 83 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.8% | 63.89% | 83 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.34% | 44 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 54.72% | 85 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.49% | 84 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.38% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.95% | 47.28% | 85 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.86% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20.92%
Chemia (R)
10.67%
Filozofia (R)
19.5%
Geografia (R)
28.54%
Historia sztuki (R)
13.25%
Język angielski (P)
62.39%
Język angielski (R)
38.34%
Język polski (P)
54.72%
Język polski (R)
26.38%
Matematyka (P)
47.28%
Matematyka (R)
9.86%
WOS (R)
25.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.43% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5.13% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.12% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 79.17% | 54.82% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 77.08% | 44.39% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.2% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 46.4% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 54% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 45.3% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.08% | 51.51% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.92% | 32.2% | 56 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
21.43%
Chemia (R)
5.13%
Geografia (R)
34.12%
Język angielski (P)
54.82%
Język angielski (R)
47.2%
Język niemiecki (P)
46.4%
Język polski (P)
45.3%
Matematyka (P)
32.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.94% | 18 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.38% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.4% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.69% | 52.43% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.13% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 57.14% | 37.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 44.9% | 69 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 30.88% | 27.97% | 69 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
23.94%
Chemia (R)
7.38%
Geografia (R)
27.4%
Język angielski (P)
52.43%
Język angielski (R)
43.13%
Język niemiecki (P)
37.5%
Język niemiecki (R)
38%
Język polski (P)
44.9%
Język polski (R)
35.5%
Matematyka (P)
27.97%
Matematyka (R)
2.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11.94% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 58.59% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.4% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 60% | 38% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 47.49% | 49 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.1% | 35.69% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
11.94%
Geografia (R)
16.43%
Język angielski (P)
58.59%
Język angielski (R)
34.4%
Język niemiecki (P)
38%
Język niemiecki (R)
17.33%
Język polski (P)
47.49%
Język polski (R)
31%
Matematyka (P)
35.69%
Matematyka (R)
17.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony