Wyniki matur - Technikum Programistyczne INFOTECH Białystok
Ocena: 3.40 (5 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.86% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.98% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.9% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.05% | 42 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 50% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.1% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.88% | 64.53% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.25% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Informatyka (R)
41.86%
Język angielski (P)
87.98%
Język angielski (R)
74.05%
Język polski (P)
50%
Matematyka (P)
64.53%
Matematyka (R)
25.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.74% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.24% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 89.35% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.71% | 48 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.76% | 49.12% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.96% | 71.06% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.92% | 64.57% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.9% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
45.5%
Informatyka (R)
36.74%
Język angielski (P)
89.24%
Język angielski (R)
69.71%
Język polski (P)
49.12%
Matematyka (P)
64.57%
Matematyka (R)
21.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.82% | 61 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.98% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.42% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.52% | 44% | 61 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.84% | 61 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.08% | 65.92% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.83% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
21%
Informatyka (R)
48.67%
Język angielski (P)
79.82%
Język angielski (R)
56.42%
Język polski (P)
44%
Matematyka (P)
65.92%
Matematyka (R)
25.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.15% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 93.49% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.91% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.63% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.74% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.06% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.29% | 70% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.47% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Informatyka (R)
38.15%
Język angielski (P)
93.49%
Język angielski (R)
74.63%
Język polski (P)
60.74%
Matematyka (P)
70%
Matematyka (R)
24.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony