Wyniki matur Technikum przy ZSEA Koło
Ocena: 2.84 (75 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.1% | 50 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 67.33% | 60 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.3% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.21% | 42 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.44% | 61 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.52% | 61 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.72% | 58.16% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.09% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
34.1%
Język angielski (P)
67.33%
Język angielski (R)
53.21%
Język polski (P)
70.44%
Matematyka (P)
58.16%
Matematyka (R)
11.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.53% | 47 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.54% | 69.39% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.21% | 67 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.11% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.3% | 67 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.93% | 67 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.52% | 65.01% | 67 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.67% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
22.5%
Geografia (R)
36.53%
Historia (R)
37.67%
Język angielski (P)
69.39%
Język angielski (R)
61.11%
Język polski (P)
71.3%
Język polski (R)
71.38%
Matematyka (P)
65.01%
Matematyka (R)
27.67%
WOS (R)
26.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.26% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 67.65% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.58% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.13% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.54% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.92% | 59.88% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.83% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 64.13% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.25% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17.4%
Geografia (R)
49.26%
Historia (R)
15.25%
Język angielski (P)
67.65%
Język angielski (R)
44.13%
Język polski (P)
64.54%
Język polski (R)
35.83%
Matematyka (P)
64.13%
Matematyka (R)
13.33%
WOS (R)
16.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.39% | 44 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.46% | 74.09% | 66 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.39% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.55% | 53 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.57% | 65 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.27% | 66 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.85% | 58.82% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
27.33%
Geografia (R)
42.39%
Historia (R)
53%
Język angielski (P)
74.09%
Język angielski (R)
49.55%
Język polski (P)
68.57%
Język polski (R)
65.4%
Matematyka (P)
58.82%
Matematyka (R)
19.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.96% | 57 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.94% | 65.81% | 85 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.23% | 60 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.6% | 85 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.47% | 57.44% | 85 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.32% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
30.96%
Historia (R)
26%
Język angielski (P)
65.81%
Język angielski (R)
44.23%
Język polski (P)
58.6%
Język polski (R)
53.8%
Matematyka (P)
57.44%
Matematyka (R)
22.32%
WOS (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.23% | 40 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.41% | 74.25% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.56% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.3% | 63 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.24% | 62.92% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.89% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
24.23%
Język angielski (P)
74.25%
Język angielski (R)
56.56%
Język polski (P)
59.3%
Matematyka (P)
62.92%
Matematyka (R)
13.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony