Wyniki matur Technikum Przygodzice
Ocena: 3.22 (35 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.08% | 12 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.68% | 53.95% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 46.11% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.53% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47.37% | 32.21% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
22.08%
Chemia (R)
9.4%
Język angielski (P)
53.95%
Język angielski (R)
51%
Język polski (P)
46.11%
Matematyka (P)
32.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 50.36% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.36% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 47.13% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.63% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 38.88% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
26.4%
Język angielski (P)
50.36%
Język angielski (R)
46.57%
Język polski (P)
47.13%
Matematyka (P)
38.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.45% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4.88% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.55% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 81.82% | 51.73% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.45% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.36% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 40.73% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
19.45%
Chemia (R)
4.88%
Język angielski (P)
52.55%
Język polski (P)
52.45%
Matematyka (P)
40.73%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.64% | 22 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.26% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 78.26% | 34.13% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.91% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.52% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.43% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.91% | 40% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
27.64%
Chemia (R)
6.67%
Język angielski (P)
68.26%
Język angielski (R)
46%
Język polski (P)
69.91%
Język polski (R)
34.43%
Matematyka (P)
40%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 39% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 43.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 39.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
18.33%
Język niemiecki (P)
39%
Język polski (P)
43.67%
Matematyka (P)
39.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 38.86% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 28.88% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 28.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
38.86%
Język polski (P)
28.88%
Matematyka (P)
28.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony