Wyniki matur - Technikum Pszów
Ocena: 2.99 (111 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 82.79% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.29% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.36% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 50.21% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.29% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.29% | 45.71% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
37.83%
Język angielski (P)
82.79%
Język angielski (R)
65.36%
Język polski (P)
50.21%
Matematyka (P)
45.71%
Matematyka (R)
14.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 61.38% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 83% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.13% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.25% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 37% | 8 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
20%
Chemia (R)
10%
Fizyka (R)
7%
Język angielski (P)
61.38%
Język angielski (R)
83%
Język polski (P)
55.13%
Matematyka (P)
37%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 79.47% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.13% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.42% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 64% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 62.63% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.75% | 47.38% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
79.47%
Język angielski (R)
62.42%
Język polski (P)
64%
Matematyka (P)
47.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 0% | 14% | 1 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 34% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 13% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
14%
Język angielski (R)
12%
Język polski (P)
34%
Matematyka (P)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 49% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język polski (P)
51.5%
Matematyka (P)
49%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony