Wyniki matur Technikum Pyskowice
Ocena: 3.60 (95 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.43% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 75.6% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.97% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 62.43% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.33% | 58.53% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 43.13% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
40.43%
Język angielski (P)
75.6%
Język angielski (R)
69%
Język polski (P)
62.43%
Matematyka (P)
43.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 76.43% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.43% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.73% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.27% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 86.67% | 51.93% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.67% | 39.47% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
34.17%
Język angielski (P)
76.43%
Język angielski (R)
56.73%
Język polski (P)
57.27%
Matematyka (P)
39.47%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.87% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.86% | 65.71% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.36% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.82% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 87.5% | 49.13% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.75% | 51.29% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
49.14%
Język angielski (P)
77.87%
Język angielski (R)
52.36%
Język polski (P)
55.82%
Matematyka (P)
51.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2016
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 62% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.3% | 65% | 13 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 69% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 75% | 49% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 46% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.5% | 56% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 10 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.4% | 34% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2016
Geografia (R)
36%
Język angielski (P)
62%
Język hiszpański (R)
69%
Język niemiecki (P)
63%
Język polski (P)
46%
Język polski (R)
32%
Język włoski (R)
80%
Matematyka (P)
34%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony