Wyniki matur - Technikum Rakowice Wielkie
Ocena: 4.37 (59 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 69.63% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.24% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.63% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.98% | 47.04% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.87% | 60.65% | 47 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.19% | 38% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
19.75%
Język angielski (P)
69.63%
Język angielski (R)
60.63%
Język polski (P)
47.04%
Matematyka (P)
38%
Matematyka (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 59.39% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.86% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.64% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.14% | 45.67% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.23% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 33.4% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
19.89%
Język angielski (P)
59.39%
Język angielski (R)
57.64%
Język polski (P)
45.67%
Matematyka (P)
33.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.14% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 66.88% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.52% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.02% | 47.47% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.14% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.42% | 44.56% | 43 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
23.14%
Historia (R)
17.6%
Język angielski (P)
66.88%
Język angielski (R)
63%
Język polski (P)
47.47%
Matematyka (P)
44.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.4% | 20 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.83% | 68.04% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.91% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.35% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.83% | 59.46% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.26% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.39% | 43% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
30.4%
Informatyka (R)
24%
Język angielski (P)
68.04%
Język angielski (R)
50.35%
Język polski (P)
59.46%
Język polski (R)
45.33%
Matematyka (P)
43%
Matematyka (R)
12.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.9% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 58.67% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 28.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 47.77% | 31 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 96% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 56.67% | 38.17% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
19.9%
Język angielski (P)
58.67%
Język angielski (R)
31.2%
Język niemiecki (P)
28.67%
Język polski (P)
47.77%
Język rosyjski (R)
96%
Matematyka (P)
38.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.23% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.48% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.6% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.79% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.88% | 43.88% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
21.23%
Język angielski (P)
65.48%
Język angielski (R)
54.6%
Język polski (P)
49.79%
Matematyka (P)
43.88%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony