Wyniki matur Technikum Rataje
Ocena: 4.91 (41 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.4% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 71.93% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.67% | 69.65% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.71% | 34 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 54.09% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.3% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.42% | 43.26% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
26.4%
Język angielski (P)
71.93%
Język angielski (R)
54.71%
Język polski (P)
54.09%
Matematyka (P)
43.26%
Matematyka (R)
7.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.08% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 74.33% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 61.8% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.65% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 53.55% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.5% | 56.4% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 47.2% | 40 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
42.08%
Język angielski (P)
74.33%
Język angielski (R)
62.65%
Język polski (P)
53.55%
Matematyka (P)
47.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.18% | 17 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.74% | 71.35% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.74% | 60.83% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.69% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.87% | 60.63% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.62% | 57.81% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.23% | 56.23% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.64% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
15%
Fizyka (R)
6.5%
Geografia (R)
39.18%
Informatyka (R)
41%
Język angielski (P)
71.35%
Język angielski (R)
53.69%
Język polski (P)
60.63%
Język polski (R)
45.6%
Matematyka (P)
56.23%
Matematyka (R)
25.64%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.75% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.69% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.31% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.67% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.5% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.12% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 76.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 57.85% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
48.75%
Informatyka (R)
21.5%
Język angielski (P)
80.69%
Język angielski (R)
60.67%
Język polski (P)
62.5%
Język polski (R)
76.75%
Matematyka (P)
57.85%
Matematyka (R)
14.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.4% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.68% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.24% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 66.24% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.82% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Informatyka (R)
39.5%
Język angielski (P)
83.4%
Język angielski (R)
55.68%
Język polski (P)
53.24%
Język polski (R)
50.75%
Matematyka (P)
66.24%
Matematyka (R)
13.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.4% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.87% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.63% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.33% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.43% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 48.97% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
20.4%
Informatyka (R)
37.5%
Język angielski (P)
76.87%
Język angielski (R)
62.63%
Język polski (P)
56.33%
Język polski (R)
62.43%
Matematyka (P)
48.97%
Matematyka (R)
17.33%
WOS (R)
11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony