Wyniki matur - Technikum Ruciane-Nida
Ocena: 1.84 (79 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.29% | 21 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.73% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.05% | 61.67% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 65.74% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.36% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 46.15% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 85.55% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 39.55% | 40 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
20.29%
Geografia (R)
27.73%
Język angielski (P)
61.67%
Język angielski (R)
66.36%
Język polski (P)
46.15%
Matematyka (P)
39.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.55% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.61% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.66% | 63.37% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 57.27% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.83% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.29% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.1% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.21% | 47.55% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
28.55%
Geografia (R)
28.61%
Język angielski (P)
63.37%
Język angielski (R)
58.83%
Język polski (P)
50.29%
Matematyka (P)
47.55%
Matematyka (R)
12%
WOS (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.28% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 65.65% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.18% | 54.85% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.15% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 24% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 45% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.56% | 48.19% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 84.08% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.44% | 51.31% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
32.28%
Język angielski (P)
65.65%
Język angielski (R)
47.15%
Język niemiecki (P)
24%
Język polski (P)
48.19%
Język polski (R)
24.5%
Matematyka (P)
51.31%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96% | 73% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88% | 64.81% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.06% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.04% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.62% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92% | 50.4% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
39%
Geografia (R)
29.17%
Język angielski (P)
73%
Język angielski (R)
57.06%
Język polski (P)
55.04%
Język polski (R)
56%
Matematyka (P)
50.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.62% | 21 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.83% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 79.41% | 56.65% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.14% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 29.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 42.48% | 40 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 40.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.5% | 36% | 40 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20.62%
Geografia (R)
25.83%
Historia (R)
18.5%
Język angielski (P)
56.65%
Język angielski (R)
55.14%
Język niemiecki (P)
29.33%
Język polski (P)
42.48%
Język rosyjski (P)
40.67%
Matematyka (P)
36%
WOS (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.22% | 27 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.55% | 40 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.16% | 59.62% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.88% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 55.56% | 33.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.89% | 46.51% | 63 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 49.18% | 36.66% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13.22%
Geografia (R)
22.55%
Język angielski (P)
59.62%
Język angielski (R)
39.88%
Język niemiecki (P)
33.2%
Język polski (P)
46.51%
Matematyka (P)
36.66%
Matematyka (R)
3.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony