Wyniki matur - Technikum Rudna
Ocena: 3.47 (91 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 50% | 39.67% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 44.63% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 44.9% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.89% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 24.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
39.67%
Język polski (P)
44.9%
Matematyka (P)
24.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 47.57% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 58.14% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.33% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 29.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
19%
Język angielski (P)
47.57%
Język polski (P)
48.33%
Matematyka (P)
29.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 60% | 40.8% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 49% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 40.8% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 80% | 36% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 31.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
40.8%
Język polski (P)
40.8%
Matematyka (P)
31.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.67% | 3 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 66.67% | 48.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 44.67% | 3 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 19.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
68.67%
Język polski (P)
44.67%
Matematyka (P)
19.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 33.33% | 28.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 0% | 12.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 21.25% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 1.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
28.67%
Język polski (P)
12.25%
Matematyka (P)
21.25%
WOS (R)
1.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 20% | 23.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 20% | 14.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 20% | 19.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
23.6%
Język polski (P)
14.8%
Matematyka (P)
19.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony