Wyniki matur - Technikum Rudnik nad Sanem
Ocena: 2.30 (8 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 54.6% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 36.6% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 32.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
54.6%
Język polski (P)
36.6%
Matematyka (P)
32.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 62.5% | 47% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.31% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 56.25% | 28.19% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.06% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.5% | 32.5% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
47%
Język angielski (R)
38%
Język polski (P)
28.19%
Matematyka (P)
32.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.67% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 60.43% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.52% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.25% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 69.57% | 40.52% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.09% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 43.48% | 27.78% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
19.67%
Informatyka (R)
2%
Język angielski (P)
60.43%
Język angielski (R)
30.25%
Język polski (P)
40.52%
Matematyka (P)
27.78%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 65.33% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.44% | 60.67% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 51.1% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 40.53% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.63% | 30% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
11.5%
Język angielski (P)
65.33%
Język angielski (R)
37%
Język niemiecki (R)
56%
Język polski (P)
51.1%
Język polski (R)
40%
Matematyka (P)
30%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 54.55% | 45.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 40.73% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 27.27% | 28.45% | 11 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Historia (R)
4%
Język angielski (P)
45.64%
Język angielski (R)
27.33%
Język polski (P)
40.73%
Matematyka (P)
28.45%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.24% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.48% | 52.52% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.67% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 38% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.85% | 31.48% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
16.24%
Historia (R)
0%
Język angielski (P)
52.52%
Język angielski (R)
42.67%
Język polski (P)
38%
Matematyka (P)
31.48%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony