Wyniki matur - Technikum Rydułtowy
Ocena: 3.78 (94 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.94% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75.86% | 54.97% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.1% | 63.69% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.59% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 49.57% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.87% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.41% | 36.2% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
22.94%
Język angielski (P)
54.97%
Język angielski (R)
47.59%
Język polski (P)
49.57%
Matematyka (P)
36.2%
Matematyka (R)
1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.8% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 55.82% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 81.82% | 58.67% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.67% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 49.36% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.94% | 51.58% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 39.39% | 29.33% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18%
Chemia (R)
3%
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
19.8%
Historia (R)
9%
Język angielski (P)
55.82%
Język angielski (R)
51.67%
Język polski (P)
49.36%
Język polski (R)
30%
Matematyka (P)
29.33%
Matematyka (R)
4.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.79% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.87% | 61.53% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.55% | 59.58% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.2% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 53.7% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.32% | 55.42% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.06% | 37.7% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
21.79%
Język angielski (P)
61.53%
Język angielski (R)
40.2%
Język polski (P)
53.7%
Matematyka (P)
37.7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.67% | 27 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 68.86% | 56 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.07% | 61.5% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.78% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.11% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.64% | 52.64% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 67.11% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.71% | 37.18% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
30.67%
Historia (R)
18%
Język angielski (P)
68.86%
Język angielski (R)
50.78%
Język polski (P)
52.11%
Język polski (R)
67.11%
Matematyka (P)
37.18%
Matematyka (R)
4.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.42% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.27% | 65.36% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.14% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 54% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.83% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.17% | 34.43% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
22.5%
Geografia (R)
41.42%
Historia (R)
18%
Język angielski (P)
65.36%
Język angielski (R)
45.14%
Język niemiecki (P)
54%
Język polski (P)
57.83%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
34.43%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.29% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.37% | 60.84% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.18% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.72% | 37.81% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.45% | 34.09% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
7.5%
Geografia (R)
31.29%
Język angielski (P)
60.84%
Język angielski (R)
53.18%
Język niemiecki (P)
56.5%
Język niemiecki (R)
37.5%
Język polski (P)
37.81%
Język polski (R)
45.5%
Matematyka (P)
34.09%
Matematyka (R)
11.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony