Wyniki matur Technikum Samochodowe Chorzów
Ocena: 3.88 (68 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 63.64% | 48.71% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 54.55% | 51% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 45.45% | 30.36% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 81.82% | 57.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.64% | 34% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
48.71%
Język angielski (R)
52%
Język polski (P)
30.36%
Matematyka (P)
34%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 58.89% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 78.95% | 53.05% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 47% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.74% | 66.95% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 31.58% | 23.26% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
18%
Język angielski (P)
58.89%
Język angielski (R)
42.33%
Język polski (P)
47%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
23.26%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 44.33% | 3 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 66.67% | 44.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 38.67% | 3 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 28.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
44.33%
Język polski (P)
38.67%
Matematyka (P)
28.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 11.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 57.5% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95% | 46.73% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 50.42% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 75% | 39% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 45% | 29.63% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Chemia (R)
2%
Fizyka (R)
2.5%
Geografia (R)
17.33%
Historia (R)
11.67%
Język angielski (P)
57.5%
Język angielski (R)
35%
Język polski (P)
50.42%
Język polski (R)
16.5%
Matematyka (P)
29.63%
Matematyka (R)
2.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 7.67% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 58.33% | 49.83% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.89% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 45.33% | 12 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 38.17% | 12 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
7.67%
Chemia (R)
2.5%
Geografia (R)
28%
Historia (R)
31%
Język angielski (P)
49.83%
Język angielski (R)
38.89%
Język polski (P)
45.33%
Język polski (R)
38%
Matematyka (P)
38.17%
Matematyka (R)
4%
WOS (R)
72%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 2.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 56.8% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 33% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.86% | 27.47% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Historia (R)
2.4%
Język angielski (P)
56.8%
Język angielski (R)
45.33%
Język polski (P)
33%
Język polski (R)
23.14%
Matematyka (P)
27.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony