Wyniki matur Technikum Samochodowe Legnica
Ocena: 3.29 (14 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 73.59% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.36% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.14% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.78% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.65% | 68.35% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.65% | 56.26% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
73.59%
Język angielski (R)
53.14%
Język polski (P)
49.78%
Matematyka (P)
56.26%
Matematyka (R)
10.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 57.43% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 58.71% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 37.14% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.86% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 28.57% | 26.86% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
22.67%
Język angielski (P)
57.43%
Język angielski (R)
46.25%
Język polski (P)
37.14%
Matematyka (P)
26.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.17% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.12% | 68.39% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.63% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.35% | 43.94% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.44% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.47% | 39.65% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
12.67%
Geografia (R)
29.25%
Język angielski (P)
69.17%
Język angielski (R)
33.63%
Język polski (P)
43.94%
Matematyka (P)
39.65%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.5% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 68.11% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.16% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.59% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 56.42% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.11% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.95% | 48% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
3.5%
Informatyka (R)
4%
Język angielski (P)
68.11%
Język angielski (R)
38.59%
Język polski (P)
56.42%
Matematyka (P)
48%
Matematyka (R)
4.33%
WOS (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 59.9% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.71% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 47.33% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65% | 43.19% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
7.67%
Język angielski (P)
59.9%
Język angielski (R)
34.71%
Język polski (P)
47.33%
Matematyka (P)
43.19%
Matematyka (R)
6.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 57.68% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.3% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 35.65% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
15%
Język angielski (P)
57.68%
Język angielski (R)
36%
Język polski (P)
51.3%
Matematyka (P)
35.65%
Matematyka (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony