Wyniki matur Technikum Samochodowe Szczecin
Ocena: 3.00 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 67.23% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.14% | 68.2% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.32% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 46.66% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.14% | 52.89% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 47.43% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
67.23%
Język angielski (R)
59.32%
Język polski (P)
46.66%
Matematyka (P)
47.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 67.61% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.59% | 57.21% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 47.34% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.43% | 45% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.57% | 45.31% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
67.61%
Język angielski (R)
57.11%
Język polski (P)
47.34%
Matematyka (P)
45.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.36% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.68% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.33% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 45.24% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45.88% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88% | 41.36% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
75.36%
Język angielski (R)
74.33%
Język polski (P)
45.24%
Matematyka (P)
41.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 71.36% | 50 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 56.68% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.8% | 30 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 66% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 58% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.2% | 46.77% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.04% | 42.36% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.94% | 32.98% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
44.75%
Język angielski (P)
71.36%
Język angielski (R)
56.8%
Język niemiecki (P)
66%
Język polski (P)
46.77%
Matematyka (P)
32.98%
Matematyka (R)
31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 65.35% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.92% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 43.3% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.11% | 35.42% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
31%
Język angielski (P)
65.35%
Język angielski (R)
43.92%
Język polski (P)
43.3%
Matematyka (P)
35.42%
Matematyka (R)
1.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 62.44% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.56% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.58% | 43.97% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.63% | 35.05% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
29.67%
Język angielski (P)
62.44%
Język angielski (R)
65.56%
Język polski (P)
43.97%
Język polski (R)
35.5%
Matematyka (P)
35.05%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony