Wyniki matur Technikum Sędziszów
Ocena: 2.45 (92 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 55.38% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.05% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.38% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.95% | 43.24% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.48% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 36.19% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
55.38%
Język angielski (R)
35.38%
Język polski (P)
43.24%
Matematyka (P)
36.19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 75.19% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.89% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.47% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 57.19% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.67% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.19% | 56.52% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
28.8%
Język angielski (P)
75.19%
Język angielski (R)
48.47%
Język polski (P)
57.19%
Matematyka (P)
56.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 73.6% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 39.3% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 31.9% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
73.6%
Język angielski (R)
74.5%
Język polski (P)
39.3%
Matematyka (P)
31.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 51.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 37.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 27.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
32.67%
Język angielski (P)
51.33%
Język polski (P)
37.67%
Matematyka (P)
27.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 44.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.71% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 39.11% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
44.4%
Język polski (P)
55.71%
Matematyka (P)
39.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2016
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.58% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.14% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88% | 62.35% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 52.35% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 44.87% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.79% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47% | 32.94% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2016
Geografia (R)
39.58%
Informatyka (R)
10.14%
Język angielski (P)
62.35%
Język angielski (R)
42%
Język polski (P)
44.87%
Matematyka (P)
32.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony