Wyniki matur - Technikum Sienno
Ocena: 2.68 (33 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 55.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 80.66% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.4% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.29% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 62.83% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.97% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.55% | 73.73% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
55.75%
Język angielski (P)
80.66%
Język angielski (R)
76.29%
Język polski (P)
62.83%
Matematyka (P)
73.73%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.76% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 84.66% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.71% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.7% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 70.74% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.91% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.14% | 74.51% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
45.76%
Język angielski (P)
84.66%
Język angielski (R)
71.7%
Język polski (P)
70.74%
Matematyka (P)
74.51%
Matematyka (R)
14.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.88% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.39% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.71% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.25% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 48.86% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.61% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 58.32% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
29.88%
Język angielski (P)
80.39%
Język angielski (R)
61.25%
Język polski (P)
48.86%
Matematyka (P)
58.32%
Matematyka (R)
17.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.9% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.29% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 65.76% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.82% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.45% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 20% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 33% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 64.33% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.11% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.44% | 68.28% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
2.9%
Geografia (R)
23.29%
Informatyka (R)
24%
Język angielski (P)
65.76%
Język angielski (R)
43.45%
Język niemiecki (P)
20%
Język polski (P)
64.33%
Język polski (R)
63%
Matematyka (P)
68.28%
Matematyka (R)
34.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 75% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.35% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.5% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 45.65% | 17 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 60.88% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
75%
Geografia (R)
42.43%
Język angielski (P)
86.35%
Język angielski (R)
53.5%
Język polski (P)
45.65%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
60.88%
Matematyka (R)
56.5%
WOS (R)
28%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.48% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.43% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.7% | 57.42% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 71.81% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
23%
Chemia (R)
10%
Fizyka (R)
16.8%
Geografia (R)
40.78%
Język angielski (P)
84.48%
Język angielski (R)
54.43%
Język polski (P)
57.42%
Język polski (R)
45%
Matematyka (P)
71.81%
Matematyka (R)
31.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony