Wyniki matur Technikum Sokołów Małopolski
Ocena: 2.21 (61 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 66.81% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.63% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.89% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.44% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.96% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 53.33% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
32.4%
Język angielski (P)
66.81%
Język angielski (R)
44.89%
Język polski (P)
52.44%
Matematyka (P)
53.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 64.63% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.68% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.08% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.32% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.84% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.74% | 62.74% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
64.63%
Język angielski (R)
44.08%
Język polski (P)
56.32%
Matematyka (P)
62.74%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.6% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 70.71% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.33% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.53% | 36 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 40% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 43% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.88% | 51.51% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.57% | 49 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.84% | 59.12% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
15.6%
Chemia (R)
0%
Fizyka (R)
30%
Język angielski (P)
70.71%
Język angielski (R)
48.53%
Język niemiecki (P)
40%
Język polski (P)
51.51%
Język włoski (R)
60%
Matematyka (P)
59.12%
Matematyka (R)
24.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.86% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.51% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.18% | 34 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 59.06% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43.47% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.76% | 50.53% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.83% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
24.5%
Fizyka (R)
36%
Geografia (R)
60.5%
Informatyka (R)
18%
Język angielski (P)
70.86%
Język angielski (R)
51.18%
Język polski (P)
59.06%
Matematyka (P)
50.53%
Matematyka (R)
7.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.49% | 57.51% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.45% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.59% | 47.54% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.57% | 47.41% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24%
Geografia (R)
32.43%
Język angielski (P)
57.51%
Język angielski (R)
33.45%
Język polski (P)
47.54%
Matematyka (P)
47.41%
Matematyka (R)
3.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.75% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 59.56% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.14% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 49.92% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 50.58% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
17.75%
Geografia (R)
33%
Język angielski (P)
59.56%
Język angielski (R)
67.14%
Język niemiecki (R)
58%
Język polski (P)
49.92%
Matematyka (P)
50.58%
Matematyka (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony