Wyniki matur - Technikum Spożywczo-Gastronomiczne im. Jana Pawła II Warszawa
Ocena: 3.69 (13 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 67.21% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 57% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.93% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 35.71% | 22.43% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
67.21%
Język angielski (R)
46.67%
Język polski (P)
57%
Matematyka (P)
22.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 43.48% | 40.48% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 86.96% | 52.65% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 41.71% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.83% | 53.21% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.5% | 27.92% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
40.48%
Język angielski (R)
51.4%
Język polski (P)
41.71%
Matematyka (P)
27.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 52.85% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 87.88% | 54.36% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.67% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 53.91% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.97% | 47.39% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.52% | 36.52% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
23%
Chemia (R)
16.67%
Język angielski (P)
52.85%
Język angielski (R)
55.67%
Język polski (P)
53.91%
Matematyka (P)
36.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 52.13% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 71.43% | 40.43% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 47.47% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 85.71% | 31.73% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 35.87% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
15.29%
Język angielski (P)
52.13%
Język angielski (R)
35.67%
Język polski (P)
47.47%
Matematyka (P)
35.87%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 61.29% | 43.55% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29.73% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.65% | 40.65% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 22.58% | 26.97% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
18.5%
Chemia (R)
6.5%
Język angielski (P)
43.55%
Język angielski (R)
29.73%
Język polski (P)
40.65%
Język polski (R)
63%
Matematyka (P)
26.97%
Matematyka (R)
2%
WOS (R)
7.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 79.6% | 50.73% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.8% | 47.96% | 49 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.7% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 24.5% | 26.82% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
12.5%
Chemia (R)
7%
Historia (R)
6%
Język angielski (P)
50.73%
Język angielski (R)
29%
Język polski (P)
47.96%
Język polski (R)
23.7%
Matematyka (P)
26.82%
Matematyka (R)
3%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony