Wyniki matur - Technikum Stalowa Wola
Ocena: 3.96 (37 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.83% | 70.69% | 81 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.73% | 81 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.04% | 74 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 46.86% | 81 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80.46% | 81 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.84% | 45.28% | 81 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.63% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
27.5%
Informatyka (R)
21.5%
Język angielski (P)
70.69%
Język angielski (R)
55.04%
Język polski (P)
46.86%
Język polski (R)
18.57%
Matematyka (P)
45.28%
Matematyka (R)
10.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.6% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.8% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 76.67% | 72 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.22% | 75.64% | 72 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.16% | 56 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.22% | 52.83% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.51% | 72 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.17% | 47.89% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.46% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
23.6%
Informatyka (R)
13.8%
Język angielski (P)
76.67%
Język angielski (R)
60.16%
Język polski (P)
52.83%
Matematyka (P)
47.89%
Matematyka (R)
14.46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 3 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.23% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.71% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.8% | 67.86% | 87 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.55% | 64.33% | 87 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.15% | 65 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.95% | 49.11% | 87 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.67% | 87 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 12.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.91% | 53.78% | 87 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.2% | 20 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22.67%
Filozofia (R)
7%
Fizyka (R)
12.5%
Geografia (R)
22.23%
Historia (R)
22.33%
Informatyka (R)
17.71%
Język angielski (P)
67.86%
Język angielski (R)
40.15%
Język niemiecki (R)
17%
Język polski (P)
49.11%
Język polski (R)
12.6%
Matematyka (P)
53.78%
Matematyka (R)
13.2%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.63% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.46% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.63% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.48% | 74.02% | 93 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.03% | 93 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.32% | 79 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.74% | 57.34% | 92 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.06% | 93 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.64% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.87% | 57.49% | 93 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.51% | 35 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
12.67%
Chemia (R)
7%
Fizyka (R)
17.63%
Geografia (R)
26.46%
Historia (R)
25%
Informatyka (R)
30.63%
Język angielski (P)
74.02%
Język angielski (R)
53.32%
Język niemiecki (R)
68%
Język polski (P)
57.34%
Język polski (R)
39.64%
Matematyka (P)
57.49%
Matematyka (R)
16.51%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.25% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38.8% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.44% | 64.81% | 119 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.77% | 86 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.8% | 54.5% | 119 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.3% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.27% | 43.61% | 119 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.94% | 32 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
17.67%
Chemia (R)
7.5%
Fizyka (R)
10%
Geografia (R)
22.25%
Historia (R)
38.8%
Informatyka (R)
14.44%
Język angielski (P)
64.81%
Język angielski (R)
39.77%
Język niemiecki (R)
17%
Język polski (P)
54.5%
Język polski (R)
37.3%
Matematyka (P)
43.61%
Matematyka (R)
8.94%
WOS (R)
16.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.82% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.88% | 64.41% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.9% | 42 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.88% | 47.43% | 98 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.31% | 42.32% | 98 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.38% | 32 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
5%
Fizyka (R)
38.5%
Geografia (R)
17.82%
Historia (R)
8%
Informatyka (R)
14%
Język angielski (P)
64.41%
Język angielski (R)
48.9%
Język polski (P)
47.43%
Język polski (R)
22%
Matematyka (P)
42.32%
Matematyka (R)
9.38%
WOS (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony