Wyniki matur - Technikum Stalowa Wola
Ocena: 4.81 (99 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88% | 73.88% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.28% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.74% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 48.32% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.2% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 69.28% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.48% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
23.67%
Język angielski (P)
73.88%
Język angielski (R)
61.74%
Język polski (P)
48.32%
Matematyka (P)
69.28%
Matematyka (R)
14.48%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 71.88% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.46% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.41% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 51.92% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.77% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.15% | 67.85% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
38.6%
Geografia (R)
29.57%
Język angielski (P)
71.88%
Język angielski (R)
51.41%
Język polski (P)
51.92%
Matematyka (P)
67.85%
Matematyka (R)
15.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.2% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 59.29% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 52% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29.73% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 45.33% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.17% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 69.54% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.18% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
8.2%
Historia (R)
55%
Informatyka (R)
6%
Język angielski (P)
59.29%
Język angielski (R)
29.73%
Język polski (P)
45.33%
Język polski (R)
43%
Matematyka (P)
69.54%
Matematyka (R)
15.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 64.65% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.23% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.64% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 51.87% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.77% | 51.61% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.97% | 50% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
5.17%
Język angielski (P)
64.65%
Język angielski (R)
37.64%
Język polski (P)
51.87%
Język polski (R)
43%
Matematyka (P)
50%
Matematyka (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 71.6% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.27% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.12% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 59.88% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
9.5%
Geografia (R)
30%
Język angielski (P)
71.6%
Język angielski (R)
45.27%
Język polski (P)
55.12%
Matematyka (P)
59.88%
Matematyka (R)
11.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.11% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.25% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.74% | 68.82% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.6% | 20 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 31.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 44.26% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.57% | 52.36% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.56% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
3%
Fizyka (R)
13.11%
Geografia (R)
18.25%
Historia (R)
19%
Informatyka (R)
1.5%
Język angielski (P)
68.82%
Język angielski (R)
55.6%
Język niemiecki (P)
31.33%
Język niemiecki (R)
16%
Język polski (P)
44.26%
Język polski (R)
47%
Matematyka (P)
52.36%
Matematyka (R)
12.56%
WOS (R)
17.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony