Wyniki matur - Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Opole
Ocena: 1.94 (8 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.11% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.56% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.67% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 62% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
71.11%
Język angielski (R)
49.29%
Język polski (P)
51.56%
Matematyka (P)
62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.2% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.29% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 58.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
89.2%
Język angielski (R)
56.33%
Język polski (P)
48.29%
Matematyka (P)
58.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.7% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.67% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 49.2% | 10 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
72%
Język angielski (R)
70.67%
Język polski (P)
51.7%
Matematyka (P)
49.2%
Matematyka (R)
26.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2019
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.4% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.7% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 65% | - |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.7% | 74.8% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.7% | 71.6% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.4% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 78.7% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 87.7% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 51.3% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.7% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.9% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.8% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 63.2% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.8% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 46.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2019
Biologia (R)
27.4%
Chemia (R)
25%
Geografia (R)
20.7%
Historia (R)
38.5%
Informatyka (R)
65%
Język angielski (P)
74.8%
Język angielski (R)
58.4%
Język niemiecki (P)
78.7%
Język niemiecki (R)
51.3%
Język polski (P)
58.7%
Język polski (R)
65.8%
Matematyka (P)
63.2%
Matematyka (R)
34.8%
WOS (R)
46.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony