Wyniki matur - Technikum Strzelce Krajeńskie
Ocena: 1.78 (35 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.83% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 78.05% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.14% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.4% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 56.64% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92% | 57.28% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88% | 57.76% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.56% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
39.83%
Informatyka (R)
14.4%
Język angielski (P)
78.05%
Język angielski (R)
67.4%
Język polski (P)
56.64%
Matematyka (P)
57.76%
Matematyka (R)
11.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 79% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.86% | 76.5% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 71.43% | 59.14% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 85.71% | 50.43% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 48.1% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.1% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 45.9% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
37.17%
Język angielski (P)
79%
Język angielski (R)
72.25%
Język niemiecki (P)
59.14%
Język polski (P)
48.1%
Matematyka (P)
45.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 53.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.77% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.06% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.59% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 87.5% | 43.63% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 47% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 62.43% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.24% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 62.98% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
45.5%
Geografia (R)
53.5%
Język angielski (P)
83.77%
Język angielski (R)
62.59%
Język niemiecki (P)
43.63%
Język polski (P)
62.43%
Matematyka (P)
62.98%
Matematyka (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.5% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.63% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.31% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 54.73% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 48.55% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.19% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.3% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 42.44% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
21.5%
Język angielski (P)
80.5%
Język angielski (R)
66.31%
Język niemiecki (P)
54.73%
Język niemiecki (R)
36%
Język polski (P)
63.19%
Matematyka (P)
42.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.89% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.6% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 80.38% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.83% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 31.4% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 16.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 48.25% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.56% | 45.47% | 36 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24.89%
Geografia (R)
29.6%
Informatyka (R)
24.67%
Język angielski (P)
80.38%
Język angielski (R)
67.83%
Język niemiecki (P)
31.4%
Język niemiecki (R)
16.4%
Język polski (P)
48.25%
Matematyka (P)
45.47%
WOS (R)
33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.08% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 71.94% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.67% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 54.55% | 36.36% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 45.17% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.52% | 40.4% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.33%
Geografia (R)
20.08%
Język angielski (P)
71.94%
Język angielski (R)
68.67%
Język niemiecki (P)
36.36%
Język polski (P)
45.17%
Matematyka (P)
40.4%
Matematyka (R)
19%
WOS (R)
12.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony