Wyniki matur Technikum Strzelce Opolskie
Ocena: 4.11 (61 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.29% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.89% | 64 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.85% | 67.95% | 154 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.04% | 68.74% | 154 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.31% | 94 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 94.44% | 52.78% | 18 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 55.33% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 70.35% | 38.99% | 173 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.58% | 173 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.37% | 41.02% | 173 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.29%
Chemia (R)
2%
Geografia (R)
26.89%
Język angielski (P)
67.95%
Język angielski (R)
53.31%
Język niemiecki (P)
52.78%
Język niemiecki (R)
57%
Język polski (P)
38.99%
Język polski (R)
11.5%
Matematyka (P)
41.02%
Matematyka (R)
13.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.1% | 50 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 67.52% | 120 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.29% | 66.86% | 118 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.74% | 77 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 46.6% | 15 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 56.71% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 57.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.89% | 51.47% | 135 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.28% | 133 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.63% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.41% | 41.85% | 135 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.57% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
24.1%
Język angielski (P)
67.52%
Język angielski (R)
49.74%
Język niemiecki (P)
46.6%
Język niemiecki (R)
57.4%
Język polski (P)
51.47%
Język polski (R)
38.63%
Matematyka (P)
41.85%
Matematyka (R)
6.57%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.56% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.45% | 49 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.17% | 67.45% | 118 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.26% | 69.1% | 117 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.87% | 84 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 55.29% | 14 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 62.92% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 50.92% | 132 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.22% | 61.41% | 129 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.69% | 47.66% | 132 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.8% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 39.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17.5%
Fizyka (R)
17.56%
Geografia (R)
25.45%
Język angielski (P)
67.45%
Język angielski (R)
48.87%
Język niemiecki (P)
55.29%
Język niemiecki (R)
50%
Język polski (P)
50.92%
Język polski (R)
30.75%
Matematyka (P)
47.66%
Matematyka (R)
22.8%
WOS (R)
39.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.6% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.29% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 72.62% | 106 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.14% | 66.44% | 106 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.84% | 76 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 88.64% | 57.33% | 45 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 79.55% | 46.87% | 45 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 58.14% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.28% | 54.23% | 151 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.33% | 61.28% | 150 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.48% | 45.85% | 151 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.06% | 36 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Filozofia (R)
18%
Fizyka (R)
15.6%
Geografia (R)
32.29%
Język angielski (P)
72.62%
Język angielski (R)
51.84%
Język niemiecki (P)
57.33%
Język niemiecki (R)
58.14%
Język polski (P)
54.23%
Język polski (R)
62%
Matematyka (P)
45.85%
Matematyka (R)
13.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.1% | 10 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.2% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.53% | 58 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 64.75% | 117 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.46% | 70 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 93.75% | 65.5% | 64 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 45.18% | 44 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.85% | 46.75% | 181 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58.33% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.45% | 41.98% | 181 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.81% | 37 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15.3% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
22.1%
Fizyka (R)
19.2%
Geografia (R)
27.53%
Język angielski (P)
64.75%
Język angielski (R)
47.46%
Język niemiecki (P)
65.5%
Język niemiecki (R)
45.18%
Język polski (P)
46.75%
Język polski (R)
58.33%
Matematyka (P)
41.98%
Matematyka (R)
12.81%
WOS (R)
15.3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.18% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.33% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.98% | 73.21% | 99 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.33% | 57 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 97.62% | 70.39% | 42 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 55.41% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.45% | 46.35% | 142 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.83% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.43% | 46.42% | 141 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.88% | 50 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
14%
Fizyka (R)
10.18%
Geografia (R)
33.33%
Historia (R)
12%
Język angielski (P)
73.21%
Język angielski (R)
47.33%
Język niemiecki (P)
70.39%
Język niemiecki (R)
55.41%
Język polski (P)
46.35%
Język polski (R)
35.83%
Matematyka (P)
46.42%
Matematyka (R)
7.88%
WOS (R)
12.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony