Wyniki matur - Technikum Strzelin
Ocena: 1.50 (4 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.74% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.83% | 73.78% | 63 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.41% | 78.06% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.66% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.56% | 38.39% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.51% | 64 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.69% | 44.44% | 64 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
33.74%
Język angielski (P)
73.78%
Język angielski (R)
66.66%
Język polski (P)
38.39%
Język polski (R)
20.44%
Matematyka (P)
44.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.36% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.79% | 70.26% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.05% | 67.13% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.97% | 33 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 35.78% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 43.89% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 44.19% | 87 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.6% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.94% | 45.3% | 87 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.14% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25.36%
Język angielski (P)
70.26%
Język angielski (R)
63.97%
Język niemiecki (P)
35.78%
Język polski (P)
44.19%
Język polski (R)
24%
Matematyka (P)
45.3%
Matematyka (R)
5.14%
WOS (R)
12.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.58% | 36 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.16% | 71.55% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.24% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 33 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 71.43% | 36.5% | 14 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 53.07% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 53.26% | 76 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.09% | 76 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.89% | 51.87% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.57% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
30.58%
Historia (R)
16.5%
Informatyka (R)
12.5%
Język angielski (P)
71.55%
Język angielski (R)
52%
Język niemiecki (P)
36.5%
Język polski (P)
53.26%
Język polski (R)
21.2%
Matematyka (P)
51.87%
Matematyka (R)
13.57%
WOS (R)
31.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.14% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 67.78% | 72 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.44% | 64.78% | 72 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.38% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 92.31% | 44.62% | 13 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 55.92% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.65% | 56.18% | 85 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.78% | 85 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.18% | 44.48% | 85 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
25.14%
Historia (R)
23%
Informatyka (R)
9.6%
Język angielski (P)
67.78%
Język angielski (R)
47.38%
Język niemiecki (P)
44.62%
Język niemiecki (R)
27.5%
Język polski (P)
56.18%
Język polski (R)
51.8%
Matematyka (P)
44.48%
Matematyka (R)
12.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.07% | 60.06% | 67 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.35% | 40 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 55.56% | 39.2% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 16.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 48.6% | 78 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.95% | 36% | 78 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
31%
Historia (R)
9.33%
Język angielski (P)
60.06%
Język angielski (R)
36.35%
Język niemiecki (P)
39.2%
Język niemiecki (R)
16.8%
Język polski (P)
48.6%
Język polski (R)
45%
Matematyka (P)
36%
Matematyka (R)
3.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.78% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 11.43% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.55% | 65.94% | 67 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.36% | 33 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85% | 46.3% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.4% | 49.48% | 87 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.91% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 36.77% | 87 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
12.78%
Historia (R)
11.43%
Informatyka (R)
21.2%
Język angielski (P)
65.94%
Język angielski (R)
54.36%
Język niemiecki (P)
46.3%
Język polski (P)
49.48%
Język polski (R)
48.91%
Matematyka (P)
36.77%
Matematyka (R)
23.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony