Wyniki matur - Technikum Sulęcin
Ocena: 4.81 (109 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 61.92% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 55.92% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.14% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 52% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 83.83% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 65.85% | 36.37% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 47.17% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.05% | 43.44% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
25.78%
Język angielski (P)
61.92%
Język angielski (R)
47.14%
Język niemiecki (P)
52%
Język polski (P)
36.37%
Matematyka (P)
43.44%
Matematyka (R)
8.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.21% | 65.59% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.59% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.18% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 44% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 85.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.29% | 38.76% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.06% | 44.79% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.71% | 40% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
11%
Geografia (R)
13.75%
Język angielski (P)
65.59%
Język angielski (R)
47.18%
Język niemiecki (P)
44%
Język polski (P)
38.76%
Matematyka (P)
40%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 67.63% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 51.37% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.31% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.87% | 46.13% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.65% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.42% | 51.19% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
19.6%
Język angielski (P)
67.63%
Język angielski (R)
49.31%
Język polski (P)
46.13%
Język polski (R)
6.5%
Matematyka (P)
51.19%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.14% | 28 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.82% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.21% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 47.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 53.59% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.35% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.18% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.97% | 37.56% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
22.14%
Historia (R)
19%
Język angielski (P)
68.82%
Język angielski (R)
54%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
53.59%
Język polski (R)
26.18%
Matematyka (P)
37.56%
Matematyka (R)
7.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.73% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 3.88% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 79.31% | 55.72% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 87.5% | 40.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.59% | 47.68% | 37 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 45.95% | 32.95% | 37 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
25.73%
Historia (R)
3.88%
Język angielski (P)
55.72%
Język angielski (R)
48.25%
Język niemiecki (P)
40.5%
Język polski (P)
47.68%
Język polski (R)
53.67%
Matematyka (P)
32.95%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.43% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 56% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.4% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 87.5% | 44.75% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.83% | 51.34% | 58 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.83% | 31% | 58 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
18.43%
Historia (R)
11%
Język angielski (P)
56%
Język angielski (R)
54.4%
Język niemiecki (P)
44.75%
Język polski (P)
51.34%
Język polski (R)
36.5%
Matematyka (P)
31%
Matematyka (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony