Wyniki matur - Technikum Tarce
Ocena: 4.63 (122 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.83% | 12 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 61.54% | 46.23% | 52 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.38% | 56.9% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 47.83% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.3% | 59.33% | 54 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.26% | 35.3% | 54 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
26.83%
Chemia (R)
8.4%
Geografia (R)
26.29%
Język angielski (P)
46.23%
Język angielski (R)
66.57%
Język polski (P)
47.83%
Matematyka (P)
35.3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.11% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 54.21% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.11% | 58.13% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.74% | 50.68% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.87% | 61.64% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.1% | 38.7% | 40 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18.11%
Geografia (R)
27.33%
Język angielski (P)
54.21%
Język angielski (R)
59%
Język polski (P)
50.68%
Matematyka (P)
38.7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.8% | 10 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 71.43% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.43% | 68.71% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.17% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 45% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 52.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 64.35% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.13% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.87% | 51.29% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
21.8%
Chemia (R)
4.25%
Geografia (R)
35.5%
Język angielski (P)
71.43%
Język angielski (R)
59.17%
Język niemiecki (P)
45%
Język polski (P)
64.35%
Język polski (R)
24.5%
Matematyka (P)
51.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 31.42% | 12 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.17% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 73.73% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 86.67% | 57.07% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.78% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 80.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.64% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.44% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 35.81% | 36 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
31.42%
Chemia (R)
22.5%
Geografia (R)
46.17%
Język angielski (P)
73.73%
Język angielski (R)
59.78%
Język niemiecki (P)
52%
Język polski (P)
64.64%
Matematyka (P)
35.81%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.69% | 16 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.31% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 58.38% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.73% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 76.92% | 43.69% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 25.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 53.84% | 45 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.45% | 38.87% | 45 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
25.69%
Chemia (R)
7.33%
Geografia (R)
32.31%
Język angielski (P)
58.38%
Język angielski (R)
45.73%
Język niemiecki (P)
43.69%
Język niemiecki (R)
25.2%
Język polski (P)
53.84%
Język polski (R)
72%
Matematyka (P)
38.87%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.29% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.23% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.73% | 50.22% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 92.86% | 46.29% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.55% | 43.52% | 67 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 34.85% | 29.64% | 66 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
21.29%
Chemia (R)
6%
Geografia (R)
18.23%
Język angielski (P)
50.22%
Język angielski (R)
52%
Język niemiecki (P)
46.29%
Język niemiecki (R)
32%
Język polski (P)
43.52%
Język polski (R)
58.2%
Matematyka (P)
29.64%
WOS (R)
16.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony