Wyniki matur Technikum Technologii Cyfrowych Szczecin
Ocena: 3.19 (52 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.6% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.48% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.73% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.17% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.39% | 60.06% | 62 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.39% | 71.63% | 62 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.16% | 58.55% | 62 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.59% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
37.6%
Informatyka (R)
27.5%
Język angielski (P)
84.48%
Język angielski (R)
72.17%
Język polski (P)
60.06%
Matematyka (P)
58.55%
Matematyka (R)
14.59%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 53.75% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 91.2% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.89% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.9% | 49 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.18% | 62.44% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.36% | 68.76% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.36% | 63.02% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.6% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
27%
Geografia (R)
53.75%
Historia (R)
41%
Informatyka (R)
12%
Język angielski (P)
91.2%
Język angielski (R)
76.9%
Język polski (P)
62.44%
Matematyka (P)
63.02%
Matematyka (R)
13.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.58% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.8% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.21% | 81 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.85% | 80 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 79.09% | 80 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 45% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 58.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.78% | 62.85% | 82 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.78% | 78.11% | 82 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.56% | 74.4% | 82 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.71% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
32%
Fizyka (R)
20.58%
Geografia (R)
49.8%
Historia (R)
42%
Informatyka (R)
23.5%
Język angielski (P)
92.21%
Język angielski (R)
79.09%
Język niemiecki (P)
45%
Język polski (P)
62.85%
Język polski (R)
23.71%
Matematyka (P)
74.4%
Matematyka (R)
18.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.79% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.02% | 58 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 77.93% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.16% | 58 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82.72% | 58 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 71.26% | 58 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.33% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
45.5%
Fizyka (R)
21.25%
Geografia (R)
41.5%
Historia (R)
29%
Informatyka (R)
31.56%
Język angielski (P)
92.79%
Język angielski (R)
77.93%
Język polski (P)
61.16%
Język polski (R)
64.33%
Matematyka (P)
71.26%
Matematyka (R)
26.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.9% | 91.89% | 91 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76% | 80 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.91% | 56.93% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 67.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.65% | 64.17% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.34% | 53 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
17.5%
Geografia (R)
37%
Historia (R)
52%
Informatyka (R)
28.75%
Język angielski (P)
91.89%
Język angielski (R)
76%
Język niemiecki (R)
58%
Język polski (P)
56.93%
Język polski (R)
67.17%
Matematyka (P)
64.17%
Matematyka (R)
12.34%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27.2% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.59% | 73 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.8% | 70 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.24% | 47.7% | 74 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 62.62% | 74 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.21% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
11.6%
Geografia (R)
47%
Historia (R)
27.2%
Informatyka (R)
22.2%
Język angielski (P)
89.59%
Język angielski (R)
67.8%
Język niemiecki (R)
43%
Język polski (P)
47.7%
Język polski (R)
49%
Matematyka (P)
62.62%
Matematyka (R)
12.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony