Wyniki matur Technikum Trzebnica
Ocena: 4.39 (102 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.57% | 47 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.67% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 71.87% | 102 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.08% | 71.01% | 102 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.79% | 75 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.38% | 47.44% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.94% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.96% | 39.83% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.05% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
29.57%
Informatyka (R)
25.67%
Język angielski (P)
71.87%
Język angielski (R)
60.79%
Język polski (P)
47.44%
Język polski (R)
20.38%
Matematyka (P)
39.83%
Matematyka (R)
11.05%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.53% | 15 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 66.16% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.94% | 66.39% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.81% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.71% | 52.33% | 69 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.53% | 53.44% | 68 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.88% | 35.04% | 69 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
27.53%
Historia (R)
28.33%
Język angielski (P)
66.16%
Język angielski (R)
40.81%
Język polski (P)
52.33%
Język polski (R)
29.5%
Matematyka (P)
35.04%
Matematyka (R)
1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.2% | 30 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 66.26% | 82 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 67.08% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.03% | 62 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 55.41% | 83 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.72% | 60.01% | 79 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.51% | 44.79% | 82 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
26.2%
Język angielski (P)
66.26%
Język angielski (R)
47.03%
Język polski (P)
55.41%
Matematyka (P)
44.79%
Matematyka (R)
9.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.75% | 44 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 63.9% | 61 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.33% | 55.23% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.52% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 33.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 43.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.31% | 58.26% | 65 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.88% | 46.86% | 65 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.06% | 36.77% | 65 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
26.75%
Historia (R)
21%
Język angielski (P)
63.9%
Język angielski (R)
48.52%
Język niemiecki (P)
33.5%
Język polski (P)
58.26%
Język polski (R)
56.5%
Matematyka (P)
36.77%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.59% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92% | 61.24% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.87% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78% | 37.46% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62% | 38.24% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
32.59%
Język angielski (P)
61.24%
Język angielski (R)
43.87%
Język polski (P)
37.46%
Język polski (R)
34.2%
Matematyka (P)
38.24%
Matematyka (R)
7.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.36% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94% | 58.84% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.27% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 47.66% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 41.76% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
27.36%
Język angielski (P)
58.84%
Język angielski (R)
49.27%
Język polski (P)
47.66%
Język polski (R)
44%
Matematyka (P)
41.76%
Matematyka (R)
13.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony