Wyniki matur Technikum Ustrzyki Dolne
Ocena: 1.95 (19 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 51.27% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.33% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.86% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 37.73% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.67% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.33% | 29.6% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
21.71%
Język angielski (P)
51.27%
Język angielski (R)
59.86%
Język polski (P)
37.73%
Matematyka (P)
29.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 54.79% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.05% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.13% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 63.16% | 41% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.26% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.89% | 34.11% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
17.33%
Język angielski (P)
54.79%
Język angielski (R)
44.13%
Język polski (P)
41%
Matematyka (P)
34.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 61.08% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.62% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.64% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 47.69% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.38% | 14 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.29% | 34.23% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
43%
Język angielski (P)
61.08%
Język angielski (R)
26.64%
Język polski (P)
47.69%
Język polski (R)
3%
Matematyka (P)
34.23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.3% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 48% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 55.2% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 47.53% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 44.8% | 15 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 84% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.86% | 31.6% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
24.3%
Język angielski (P)
48%
Język angielski (R)
32.5%
Język polski (P)
47.53%
Język rosyjski (R)
84%
Matematyka (P)
31.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 53.19% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 22.78% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.14% | 36.6% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.25% | 4 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 91% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 73.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 22.86% | 25.63% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
30.71%
Język angielski (P)
53.19%
Język angielski (R)
22.78%
Język polski (P)
36.6%
Język polski (R)
42.25%
Język rosyjski (P)
91%
Język rosyjski (R)
73.6%
Matematyka (P)
25.63%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 51.04% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.45% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 32% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 45.11% | 28 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 86.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 24.86% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
18.57%
Język angielski (P)
51.04%
Język angielski (R)
31.45%
Język niemiecki (P)
32%
Język polski (P)
45.11%
Język rosyjski (P)
98%
Język rosyjski (R)
86.4%
Matematyka (P)
24.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony