Wyniki matur Technikum w PZS nr 10 Kęty
Ocena: 1.41 (24 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.23% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.92% | 12 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 46.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.25% | 68.1% | 90 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.85% | 74.2% | 88 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.73% | 60 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.64% | 45.2% | 91 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.86% | 60.52% | 89 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.09% | 51.76% | 91 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.64% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.23%
Geografia (R)
25.92%
Informatyka (R)
46.44%
Język angielski (P)
68.1%
Język angielski (R)
55.73%
Język polski (P)
45.2%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
51.76%
Matematyka (R)
17.64%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.25% | 12 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 66.8% | 83 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.95% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.59% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 44.52% | 83 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56% | 78 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 11.75% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.79% | 43.71% | 83 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.24% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18.25%
Informatyka (R)
19.2%
Język angielski (P)
66.8%
Język angielski (R)
51.59%
Język polski (P)
44.52%
Język polski (R)
11.75%
Matematyka (P)
43.71%
Matematyka (R)
13.24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 9 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.33% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.82% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.28% | 66.55% | 73 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.61% | 75.79% | 72 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.36% | 47 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 42% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 43% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.89% | 56.33% | 73 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.53% | 73 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 5.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.45% | 53.37% | 73 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
19.33%
Fizyka (R)
32%
Geografia (R)
34.33%
Historia (R)
18%
Informatyka (R)
29.82%
Język angielski (P)
66.55%
Język angielski (R)
47.36%
Język niemiecki (P)
42%
Język niemiecki (R)
15%
Język polski (P)
56.33%
Język polski (R)
5.6%
Matematyka (P)
53.37%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.14% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.67% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.73% | 73.68% | 82 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.49% | 80 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.35% | 63 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 76% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 92% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.25% | 57.51% | 83 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.75% | 44.53% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 19.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.5% | 47.17% | 83 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.82% | 17 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
17.14%
Chemia (R)
3%
Filozofia (R)
20%
Fizyka (R)
7.5%
Geografia (R)
31.67%
Informatyka (R)
16%
Język angielski (P)
73.68%
Język angielski (R)
50.35%
Język hiszpański (R)
76%
Język niemiecki (R)
92%
Język polski (P)
57.51%
Język polski (R)
19.38%
Matematyka (P)
47.17%
Matematyka (R)
20.82%
WOS (R)
29.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.71% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.63% | 72.85% | 73 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.18% | 57 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.04% | 50.41% | 73 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.08% | 52.78% | 73 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.24% | 33 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
26.67%
Geografia (R)
38.71%
Historia (R)
24%
Informatyka (R)
31.11%
Język angielski (P)
72.85%
Język angielski (R)
48.18%
Język polski (P)
50.41%
Język polski (R)
35%
Matematyka (P)
52.78%
Matematyka (R)
16.24%
WOS (R)
13.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.82% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16.86% | 7 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.82% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.67% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.12% | 49 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.42% | 41.94% | 66 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 7.64% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.82% | 51.8% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.33% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.82%
Chemia (R)
3%
Fizyka (R)
19.5%
Geografia (R)
20%
Historia (R)
16.86%
Historia sztuki (R)
27%
Informatyka (R)
34.82%
Język angielski (P)
79.67%
Język angielski (R)
54.12%
Język polski (P)
41.94%
Język polski (R)
7.64%
Matematyka (P)
51.8%
Matematyka (R)
21.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony