Wyniki matur Technikum Podgórnym Tarnowo Podgórne
Ocena: 4.57 (23 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.85% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.68% | 85.96% | 76 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.08% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.88% | 65 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.24% | 76 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.22% | 76 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.42% | 70.39% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.68% | 44 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
25.85%
Język angielski (P)
85.96%
Język angielski (R)
76.88%
Język polski (P)
62.24%
Matematyka (P)
70.39%
Matematyka (R)
24.68%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 25.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.19% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.67% | 84.51% | 75 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.67% | 79.63% | 75 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.23% | 60 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.68% | 61.75% | 76 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.11% | 76 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.42% | 65.55% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.16% | 51 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
26.5%
Chemia (R)
25.33%
Fizyka (R)
10.33%
Geografia (R)
35.19%
Historia (R)
39.33%
Język angielski (P)
84.51%
Język angielski (R)
68.23%
Język polski (P)
61.75%
Język polski (R)
16.8%
Matematyka (P)
65.55%
Matematyka (R)
10.16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony