Wyniki matur - Technikum w ZS Licealnych i Zawodowych nr 2 Jelenia Góra
Ocena: 3.41 (105 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 50.33% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 44.33% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 83.33% | 48.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 39.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
50.33%
Język polski (P)
44.33%
Matematyka (P)
39.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 62.33% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.9% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 73.33% | 32.73% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.53% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.33% | 35.2% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
62.33%
Język angielski (R)
47.9%
Język polski (P)
32.73%
Matematyka (P)
35.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.19% | 51.41% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 47.67% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 68.18% | 39.87% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 86.36% | 38.36% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 27.27% | 23.61% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
20.14%
Język angielski (P)
51.41%
Język polski (P)
39.87%
Matematyka (P)
23.61%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język polski (P)
52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 43.75% | 40.5% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 41.6% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.27% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 15% | 22.5% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
40.5%
Język angielski (R)
38.33%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
41.6%
Język polski (R)
29.27%
Matematyka (P)
22.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 41.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 45.56% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 26.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
41.25%
Język polski (P)
45.56%
Matematyka (P)
26.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony