Wyniki matur - Technikum w ZS nr 1 im. Jana Kilińskiego Pabianice
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.8% | 64.56% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.68% | 55.71% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.67% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.8% | 43.39% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.76% | 41 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.8% | 49.27% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.36% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
64.56%
Język angielski (R)
46.67%
Język polski (P)
43.39%
Matematyka (P)
49.27%
Matematyka (R)
7.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 73.87% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.78% | 55.35% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.95% | 40 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.43% | 40.65% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.41% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.3% | 54.7% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.14% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
73.87%
Język angielski (R)
55.95%
Język polski (P)
40.65%
Język polski (R)
10%
Matematyka (P)
54.7%
Matematyka (R)
11.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 72.72% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.22% | 52.64% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.97% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 44.58% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.22% | 47.58% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 57.39% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.25% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
30.57%
Język angielski (P)
72.72%
Język angielski (R)
41.97%
Język polski (P)
44.58%
Matematyka (P)
57.39%
Matematyka (R)
9.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 73.76% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 87.8% | 56.95% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.65% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.42% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.24% | 46.37% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 47.44% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.06% | 17 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 34.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
27.5%
Chemia (R)
12%
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
48.5%
Język angielski (P)
73.76%
Język angielski (R)
52.65%
Język polski (P)
53.42%
Język polski (R)
31.33%
Matematyka (P)
47.44%
Matematyka (R)
11.06%
WOS (R)
34.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 70.96% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.55% | 36.59% | 49 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 45.13% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.68% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
19.2%
Język angielski (P)
70.96%
Język angielski (R)
45.5%
Język polski (P)
36.59%
Język polski (R)
58%
Matematyka (P)
45.13%
Matematyka (R)
7.68%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 72.67% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.45% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 31% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.38% | 45.13% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.38% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 44.31% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.67% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
6.67%
Geografia (R)
23.33%
Język angielski (P)
72.67%
Język angielski (R)
59.45%
Język niemiecki (P)
31%
Język polski (P)
45.13%
Język polski (R)
34.38%
Matematyka (P)
44.31%
Matematyka (R)
5.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony