Wyniki matur - Technikum w ZS nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic Pabianice
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.18% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.18% | 69.96% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.36% | 59.95% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.26% | 43 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 49.53% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.18% | 58.51% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.67% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 51.56% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.57% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
19.18%
Język angielski (P)
69.96%
Język angielski (R)
51.26%
Język polski (P)
49.53%
Język polski (R)
64.67%
Matematyka (P)
51.56%
Matematyka (R)
4.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.67% | 69.73% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.7% | 51.21% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.56% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 72.09% | 41.95% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.35% | 56.56% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.72% | 51.82% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.24% | 17 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
26.25%
Geografia (R)
28.33%
Język angielski (P)
69.73%
Język angielski (R)
50.56%
Język polski (P)
41.95%
Matematyka (P)
51.82%
Matematyka (R)
6.24%
WOS (R)
11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.4% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.14% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.49% | 61 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.08% | 63.97% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.85% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.72% | 51.26% | 61 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.36% | 57.77% | 61 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.56% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.8% | 56.48% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
28.4%
Chemia (R)
9.33%
Geografia (R)
25.14%
Język angielski (P)
77.49%
Język angielski (R)
57.85%
Język polski (P)
51.26%
Język polski (R)
41.56%
Matematyka (P)
56.48%
Matematyka (R)
19.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.7% | 37 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.43% | 63 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.24% | 54.29% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.1% | 40 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.3% | 41.48% | 63 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.06% | 42.24% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.13% | 50.1% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.71% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
38.7%
Język angielski (P)
73.43%
Język angielski (R)
52.1%
Język polski (P)
41.48%
Język polski (R)
31.6%
Matematyka (P)
50.1%
Matematyka (R)
6.71%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.59% | 32 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 67.23% | 75 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.02% | 43 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.26% | 40.32% | 76 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.22% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.47% | 51.26% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.2% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
6.67%
Geografia (R)
31.59%
Język angielski (P)
67.23%
Język angielski (R)
57.02%
Język polski (P)
40.32%
Język polski (R)
51.22%
Matematyka (P)
51.26%
Matematyka (R)
8.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 8.33% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.44% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.3% | 34 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.77% | 67.28% | 81 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.81% | 53 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.72% | 49.31% | 81 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.17% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.07% | 44.94% | 81 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 21 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 5.83% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
8.33%
Chemia (R)
3.44%
Geografia (R)
27.3%
Język angielski (P)
67.28%
Język angielski (R)
43.81%
Język polski (P)
49.31%
Język polski (R)
28.17%
Matematyka (P)
44.94%
Matematyka (R)
14%
WOS (R)
5.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony