Wyniki matur Technikum w ZS Ogólnokształcących i Technicznych Jelenia Góra
Ocena: 2.09 (113 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.92% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 70% | 56.21% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.15% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.14% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.95% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.95% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 41.43% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.92%
Chemia (R)
14.67%
Język angielski (P)
56.21%
Język angielski (R)
68.14%
Język polski (P)
57.95%
Język polski (R)
13.2%
Matematyka (P)
41.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.08% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19.29% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 64.5% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 71.43% | 56.07% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 41.64% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.07% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 42.71% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
26.08%
Chemia (R)
19.29%
Geografia (R)
30%
Język angielski (P)
64.5%
Język angielski (R)
40%
Język polski (P)
41.64%
Matematyka (P)
42.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.36% | 14 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 25.9% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 71.54% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.62% | 61.54% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.62% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.42% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.31% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 61.58% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22.36%
Chemia (R)
25.9%
Język angielski (P)
71.54%
Język angielski (R)
68.62%
Język polski (P)
64.42%
Język polski (R)
45.8%
Matematyka (P)
61.58%
Matematyka (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.67% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 55.9% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 55.5% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
25%
Chemia (R)
13.67%
Język angielski (P)
76.2%
Język angielski (R)
70%
Język polski (P)
55.9%
Matematyka (P)
55.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.88% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.6% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 45.4% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 47.2% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
17.67%
Chemia (R)
7.88%
Język angielski (P)
66.6%
Język angielski (R)
46%
Język polski (P)
45.4%
Matematyka (P)
47.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2016
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.4% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.7% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.2% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.7% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.4% | 56.7% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.4% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2016
Biologia (R)
26.4%
Chemia (R)
13.7%
Język angielski (P)
68.2%
Język polski (P)
69.7%
Matematyka (P)
56.7%
Matematyka (R)
9.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony