Wyniki matur - Technikum w ZS Technicznych Jelenia Góra
Ocena: 4.73 (18 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.29% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 36.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.02% | 73.3% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.53% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.29% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 47.24% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.78% | 57.62% | 45 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.44% | 56.22% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.88% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
19.5%
Geografia (R)
36.29%
Historia (R)
36.8%
Język angielski (P)
73.3%
Język angielski (R)
61.29%
Język polski (P)
47.24%
Matematyka (P)
56.22%
Matematyka (R)
17.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 69.36% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.74% | 66.88% | 58 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.1% | 40 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.72% | 42.41% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.74% | 59.95% | 57 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.21% | 47.59% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.85% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
20.89%
Język angielski (P)
69.36%
Język angielski (R)
52.1%
Język polski (P)
42.41%
Matematyka (P)
47.59%
Matematyka (R)
9.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.42% | 19 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 67.35% | 72 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.14% | 59.96% | 70 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.58% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.78% | 53.66% | 73 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.63% | 55.95% | 73 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.19% | 50.56% | 73 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.64% | 28 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
13.42%
Geografia (R)
41.75%
Język angielski (P)
67.35%
Język angielski (R)
44.58%
Język polski (P)
53.66%
Matematyka (P)
50.56%
Matematyka (R)
6.64%
WOS (R)
28.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.3% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 74.33% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.22% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.1% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 37.2% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 44.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 55.38% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.56% | 53.15% | 41 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.8% | 56.46% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.11% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
15.3%
Geografia (R)
31.86%
Język angielski (P)
74.33%
Język angielski (R)
47.1%
Język niemiecki (P)
37.2%
Język polski (P)
55.38%
Matematyka (P)
56.46%
Matematyka (R)
11.11%
WOS (R)
29.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 23 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 66.1% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.11% | 36 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 84.62% | 43.38% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.37% | 49.52% | 71 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.19% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.1% | 51.01% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.46% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
12%
Geografia (R)
38%
Język angielski (P)
66.1%
Język angielski (R)
40.11%
Język niemiecki (P)
43.38%
Język polski (P)
49.52%
Język polski (R)
54.19%
Matematyka (P)
51.01%
Matematyka (R)
8.46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.76% | 17 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 70.51% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.57% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 84.62% | 38% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.54% | 51.01% | 68 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.66% | 43.71% | 68 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.1% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
23.76%
Geografia (R)
13.6%
Język angielski (P)
70.51%
Język angielski (R)
47.57%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
51.01%
Matematyka (P)
43.71%
Matematyka (R)
13.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony