Wyniki matur Technikum w ZS Zawodowych nr 2 Knurów
Ocena: 3.54 (114 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 79.39% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.97% | 84.45% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.41% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 54.64% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.97% | 44.24% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 43.09% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
79.39%
Język angielski (R)
67.41%
Język polski (P)
54.64%
Matematyka (P)
43.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 72.5% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.24% | 71% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.92% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.95% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.48% | 51.14% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
28%
Język angielski (P)
72.5%
Język angielski (R)
55.92%
Język niemiecki (R)
47%
Język polski (P)
66%
Matematyka (P)
51.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.48% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.36% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84% | 44.12% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96% | 62.84% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76% | 39.04% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
77.48%
Język angielski (R)
45%
Język polski (P)
44.12%
Matematyka (P)
39.04%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.31% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.15% | 66.69% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.13% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 53.96% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.69% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.38% | 38.65% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
41.67%
Historia (R)
13%
Język angielski (P)
68.31%
Język angielski (R)
37.13%
Język polski (P)
53.96%
Język polski (R)
57.75%
Matematyka (P)
38.65%
Matematyka (R)
3.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 66.1% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.2% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 53.77% | 22 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.36% | 47.41% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
30%
Język angielski (P)
66.1%
Język angielski (R)
47.2%
Język niemiecki (P)
52%
Język polski (P)
53.77%
Język włoski (P)
98%
Matematyka (P)
47.41%
Matematyka (R)
11.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 65.52% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.95% | 48.33% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 42.86% | 28.67% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Historia (R)
12.67%
Język angielski (P)
65.52%
Język angielski (R)
69.5%
Język polski (P)
48.33%
Matematyka (P)
28.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony