Wyniki matur - Technikum w ZSP Kamień Pomorski
Ocena: 4.62 (81 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 65.82% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.45% | 45.14% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.5% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.5% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.18% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.36% | 52.64% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
65.82%
Język angielski (R)
52.5%
Język polski (P)
52.5%
Matematyka (P)
52.64%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 78.75% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.13% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.46% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 57.67% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.81% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 49.88% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
78.75%
Język angielski (R)
61.46%
Język polski (P)
57.67%
Matematyka (P)
49.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 54.22% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 77.78% | 46.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 46.56% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 88.89% | 51.89% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 46.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
54.22%
Język polski (P)
46.56%
Matematyka (P)
46.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 60.8% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 80% | 43.6% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 49.76% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.06% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 34.06% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
60.8%
Język angielski (R)
45%
Język polski (P)
49.76%
Matematyka (P)
34.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.47% | 50.1% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 43% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 39.52% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47.37% | 30.3% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
26.8%
Język angielski (P)
50.1%
Język angielski (R)
26.8%
Język niemiecki (P)
43%
Język polski (P)
39.52%
Matematyka (P)
30.3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 54.67% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 47.89% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 16.67% | 25.39% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
30%
Historia (R)
15%
Język angielski (P)
54.67%
Język angielski (R)
34.67%
Język polski (P)
47.89%
Matematyka (P)
25.39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony