Wyniki matur Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych nr 2 Lubań
Ocena: 2.08 (102 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 61% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.91% | 46.73% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 38.58% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.58% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 39% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
61%
Język polski (P)
38.58%
Matematyka (P)
39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 48.14% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 71.43% | 41.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 48.11% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.78% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 58% | 9 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
17.67%
Język angielski (P)
48.14%
Język angielski (R)
43.5%
Język polski (P)
48.11%
Matematyka (P)
58%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 55.17% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.33% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.36% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.57% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 50.79% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
55.17%
Język angielski (R)
62%
Język polski (P)
51.36%
Matematyka (P)
50.79%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.5% | 4 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 45% | 4 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 39.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
79.5%
Język angielski (R)
44.67%
Język polski (P)
45%
Matematyka (P)
39.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 59.5% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 51.13% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 45.25% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.75% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
59.5%
Język angielski (R)
54%
Język polski (P)
51.13%
Język polski (R)
66.67%
Matematyka (P)
45.25%
Matematyka (R)
2.75%
WOS (R)
7.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 46% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 41.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 35.55% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
46%
Język angielski (R)
22%
Język polski (P)
41.4%
Matematyka (P)
35.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony