Wyniki matur - Technikum w ZSPP CKU Marszew
Ocena: 3.79 (96 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.79% | 19 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.18% | 33 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 56.56% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.78% | 65.4% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 45.71% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 63.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 48.4% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.77% | 52 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.08% | 31.08% | 52 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
20.79%
Chemia (R)
8.4%
Geografia (R)
25.18%
Język angielski (P)
56.56%
Język angielski (R)
63.25%
Język niemiecki (P)
45.71%
Język polski (P)
48.4%
Matematyka (P)
31.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.82% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.36% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.5% | 52.68% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.15% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 51.95% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.88% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 41.05% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
22.82%
Chemia (R)
6.67%
Geografia (R)
32.36%
Historia (R)
25%
Język angielski (P)
52.68%
Język angielski (R)
60%
Język polski (P)
51.95%
Matematyka (P)
41.05%
Matematyka (R)
9.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.82% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.19% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 55.03% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.08% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 72.73% | 37.91% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 41.27% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.16% | 49.69% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.02% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.39% | 42.37% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17.82%
Chemia (R)
6%
Geografia (R)
19.19%
Historia (R)
25%
Język angielski (P)
55.03%
Język angielski (R)
36%
Język niemiecki (P)
37.91%
Język niemiecki (R)
30%
Język polski (P)
49.69%
Język polski (R)
37.75%
Matematyka (P)
42.37%
Matematyka (R)
8.5%
WOS (R)
18.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.2% | 15 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 62% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.43% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.78% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 43.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 56.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 64.32% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.18% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 44.47% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
24.2%
Chemia (R)
8.5%
Geografia (R)
41%
Język angielski (P)
62%
Język angielski (R)
47.78%
Język niemiecki (P)
43.33%
Język polski (P)
64.32%
Język polski (R)
36.8%
Matematyka (P)
44.47%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.57% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 46.42% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 90% | 42.44% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 47.7% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.61% | 36.12% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
19%
Geografia (R)
26.57%
Historia (R)
20.67%
Język angielski (P)
46.42%
Język angielski (R)
37.25%
Język niemiecki (P)
42.44%
Język polski (P)
47.7%
Język polski (R)
48.67%
Matematyka (P)
36.12%
Matematyka (R)
12.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.2% | 20 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.38% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 62.86% | 44.86% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 70.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.18% | 51.08% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 56.41% | 37.67% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
14.2%
Chemia (R)
9%
Geografia (R)
25.38%
Historia (R)
25%
Język angielski (P)
44.86%
Język angielski (R)
46.67%
Język niemiecki (P)
70.5%
Język polski (P)
51.08%
Język polski (R)
44.6%
Matematyka (P)
37.67%
Matematyka (R)
8.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony