Wyniki matur - Technikum w ZSZ im. mjra Henryka Dobrzańskiego Radom
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 59.8% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.87% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.4% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.27% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.67% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 32.27% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
59.8%
Język angielski (R)
46.4%
Język polski (P)
51.27%
Matematyka (P)
32.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.73% | 52.82% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.18% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.86% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.18% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.36% | 11 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 38.91% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
52.82%
Język angielski (R)
34.86%
Język polski (P)
57.18%
Język polski (R)
18.4%
Matematyka (P)
38.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 56.64% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.5% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.78% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.14% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.71% | 14 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 32.21% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
56.64%
Język angielski (R)
39.78%
Język polski (P)
52.14%
Język polski (R)
13.6%
Matematyka (P)
32.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.33% | 53% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 76.67% | 46.13% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.78% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 54% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 43.03% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.77% | 54.23% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.52% | 40.03% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
19.5%
Informatyka (R)
20%
Język angielski (P)
53%
Język angielski (R)
38.78%
Język niemiecki (P)
54%
Język niemiecki (R)
26%
Język polski (P)
43.03%
Język polski (R)
58%
Matematyka (P)
40.03%
Matematyka (R)
7.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 46% | 1 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 20% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
70%
Język polski (P)
46%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14.88% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 52.9% | 32% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 34% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.9% | 41.78% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.6% | 37.72% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13.5%
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
14.88%
Język angielski (P)
32%
Język angielski (R)
10%
Język niemiecki (P)
34%
Język polski (P)
41.78%
Matematyka (P)
37.72%
Matematyka (R)
3.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony