Wyniki matur Technikum Wąbrzeźno
Ocena: 2.76 (100 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11.88% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.92% | 57.44% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.4% | 64.22% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.34% | 44 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.79% | 37.91% | 78 |
| język polski | ustny | podstawowy | 85.9% | 45.22% | 78 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.95% | 40.96% | 78 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
11.88%
Geografia (R)
20.6%
Język angielski (P)
57.44%
Język angielski (R)
53.34%
Język polski (P)
37.91%
Matematyka (P)
40.96%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 60.38% | 64 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.41% | 61.9% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.9% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.95% | 39.28% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 88.89% | 42.84% | 64 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 44.5% | 64 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
24%
Historia (R)
0%
Język angielski (P)
60.38%
Język angielski (R)
42.9%
Język polski (P)
39.28%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
44.5%
Matematyka (R)
0%
WOS (R)
40%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 70.18% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.21% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.69% | 39 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 22% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.06% | 43.17% | 63 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.48% | 44.79% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.3% | 53.57% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
27.5%
Geografia (R)
28%
Historia (R)
7%
Język angielski (P)
70.18%
Język angielski (R)
44.69%
Język niemiecki (P)
22%
Język polski (P)
43.17%
Język polski (R)
14%
Matematyka (P)
53.57%
Matematyka (R)
9.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.83% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.06% | 66.12% | 82 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 58.67% | 81 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.26% | 40 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 36% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 52% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.84% | 56.61% | 87 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.84% | 47.47% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.21% | 50.37% | 87 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
35.83%
Język angielski (P)
66.12%
Język angielski (R)
50.26%
Język niemiecki (P)
36%
Język polski (P)
56.61%
Język polski (R)
44%
Matematyka (P)
50.37%
Matematyka (R)
15.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.29% | 31 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 7.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94% | 66% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.89% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 46.2% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.44% | 51.95% | 61 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.77% | 44.63% | 62 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
33.29%
Historia (R)
7.78%
Język angielski (P)
66%
Język angielski (R)
53.89%
Język niemiecki (P)
46.2%
Język niemiecki (R)
25.5%
Język polski (P)
51.95%
Matematyka (P)
44.63%
Matematyka (R)
4.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.53% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.77% | 60.73% | 71 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.53% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 44% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.79% | 44.93% | 76 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.53% | 49.11% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
19.67%
Geografia (R)
29.53%
Język angielski (P)
60.73%
Język angielski (R)
66.53%
Język niemiecki (P)
44%
Język polski (P)
44.93%
Matematyka (P)
49.11%
Matematyka (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony