Wyniki matur - Technikum Wielozawodowe Bielice
Ocena: 1.01 (12 ocen)
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.92% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.48% | 58.93% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.28% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.95% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.61% | 46.15% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.11% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.39% | 40.54% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
37.92%
Historia (R)
32.5%
Język angielski (P)
58.93%
Język angielski (R)
36.95%
Język polski (P)
46.15%
Język polski (R)
25.5%
Matematyka (P)
40.54%
Matematyka (R)
35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 54.47% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.33% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.68% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.67% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 51.27% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.18% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52% | 35.47% | 51 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
54.47%
Język angielski (P)
71.33%
Język angielski (R)
52.67%
Język polski (P)
51.27%
Matematyka (P)
35.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.79% | 28 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 65.04% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.4% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.69% | 46.37% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.38% | 39.38% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
45.79%
Język angielski (P)
65.04%
Język angielski (R)
48.4%
Język polski (P)
46.37%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
39.38%
Matematyka (R)
2.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.15% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.62% | 63.83% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.47% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.85% | 44.34% | 47 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.83% | 40.26% | 47 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
33.15%
Język angielski (P)
63.83%
Język angielski (R)
50.47%
Język polski (P)
44.34%
Matematyka (P)
40.26%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony