Wyniki matur - Technikum Ząbkowice Śląskie
Ocena: 1.33 (67 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.53% | 72.42% | 59 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.31% | 76.05% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.41% | 49 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.22% | 50.31% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.39% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.19% | 46% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
4.4%
Geografia (R)
16.33%
Język angielski (P)
72.42%
Język angielski (R)
56.41%
Język polski (P)
50.31%
Język polski (R)
21.8%
Matematyka (P)
46%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.8% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 75.26% | 50 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.96% | 73.37% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.39% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 50.9% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96% | 62.9% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88% | 57.22% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
32%
Geografia (R)
19.8%
Historia (R)
17.33%
Język angielski (P)
75.26%
Język angielski (R)
61.39%
Język polski (P)
50.9%
Matematyka (P)
57.22%
Matematyka (R)
17.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.27% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.86% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 68.67% | 66 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.48% | 68.15% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.42% | 59 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.03% | 51.07% | 67 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.96% | 67 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 11.88% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.03% | 58.06% | 67 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.56% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.27%
Fizyka (R)
15.67%
Geografia (R)
26.86%
Język angielski (P)
68.67%
Język angielski (R)
39.42%
Język polski (P)
51.07%
Język polski (R)
11.88%
Matematyka (P)
58.06%
Matematyka (R)
42%
WOS (R)
20.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.94% | 70.13% | 63 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.16% | 56.94% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.09% | 44 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.44% | 56.52% | 65 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.3% | 64 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.31% | 42.91% | 65 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.44% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
30%
Geografia (R)
36.71%
Język angielski (P)
70.13%
Język angielski (R)
49.09%
Język polski (P)
56.52%
Język polski (R)
63.71%
Matematyka (P)
42.91%
Matematyka (R)
10.44%
WOS (R)
19.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.8% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.25% | 16 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 63.45% | 94 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.21% | 76 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.85% | 38.59% | 96 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.23% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.64% | 43.03% | 96 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.21% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
17.8%
Fizyka (R)
21.25%
Geografia (R)
31.25%
Informatyka (R)
17.33%
Język angielski (P)
63.45%
Język angielski (R)
42.21%
Język polski (P)
38.59%
Język polski (R)
63.23%
Matematyka (P)
43.03%
Matematyka (R)
14.67%
WOS (R)
16.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.2% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 14.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.08% | 59.35% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.19% | 32 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 72.73% | 38% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.16% | 45.08% | 77 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.16% | 35.66% | 77 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.4% | 10 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
19.2%
Historia (R)
14.8%
Język angielski (P)
59.35%
Język angielski (R)
43.19%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
45.08%
Język polski (R)
56.5%
Matematyka (P)
35.66%
Matematyka (R)
10.4%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony