Wyniki matur Technikum im. Braci Kostaneckich Zagórów
Ocena: 1.13 (75 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 72.83% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.96% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.33% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 56.69% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.54% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 52.31% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
24%
Język angielski (P)
72.83%
Język angielski (R)
57.33%
Język polski (P)
56.69%
Matematyka (P)
52.31%
Matematyka (R)
20.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.73% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.09% | 11 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.82% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.36% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 58% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
33.86%
Język angielski (P)
70.73%
Język angielski (R)
58%
Język polski (P)
58.82%
Matematyka (P)
58%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.78% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.28% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.79% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.21% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.74% | 57% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
31.64%
Język angielski (P)
70.78%
Język angielski (R)
44.33%
Język polski (P)
68.79%
Matematyka (P)
57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.38% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.35% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 78% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.92% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.15% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 69.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.31% | 58.69% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
32.5%
Język angielski (P)
78.38%
Język angielski (R)
78%
Język polski (P)
63.92%
Język polski (R)
69.5%
Matematyka (P)
58.69%
Matematyka (R)
16.33%
WOS (R)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 73.38% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.45% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.21% | 49.69% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
36.5%
Język angielski (P)
73.38%
Język angielski (R)
46%
Język polski (P)
55.45%
Matematyka (P)
49.69%
Matematyka (R)
10.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.91% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 57.13% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 26% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 55.92% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44% | 34.56% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
19.91%
Język angielski (P)
57.13%
Język angielski (R)
37.6%
Język niemiecki (P)
26%
Język polski (P)
55.92%
Matematyka (P)
34.56%
Matematyka (R)
7.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony