Wyniki matur - Technikum Żarki
Ocena: 1.43 (99 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 9.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 68.12% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.9% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.66% | 38 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.67% | 56.3% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.7% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.09% | 42.51% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
9.6%
Język angielski (P)
68.12%
Język angielski (R)
54.66%
Język polski (P)
56.3%
Matematyka (P)
42.51%
Matematyka (R)
20.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.19% | 61.33% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.52% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.75% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 42.14% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.86% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 38.29% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
7%
Chemia (R)
5%
Fizyka (R)
13%
Informatyka (R)
15%
Język angielski (P)
61.33%
Język angielski (R)
42.75%
Język polski (P)
42.14%
Matematyka (P)
38.29%
Matematyka (R)
1.33%
WOS (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.13% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 69.38% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.49% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.54% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.49% | 40.84% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.68% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.38% | 48.68% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.67% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
19.13%
Informatyka (R)
10.57%
Język angielski (P)
69.38%
Język angielski (R)
52.54%
Język polski (P)
40.84%
Matematyka (P)
48.68%
Matematyka (R)
2.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 67.83% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.71% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.42% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 61.17% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.24% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.59% | 41.54% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.18% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
29.5%
Informatyka (R)
22.57%
Język angielski (P)
67.83%
Język angielski (R)
50.42%
Język polski (P)
61.17%
Język polski (R)
54%
Matematyka (P)
41.54%
Matematyka (R)
4.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 16 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.08% | 65.9% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.21% | 38 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 76% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.16% | 46.73% | 62 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.23% | 36.18% | 62 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
28.75%
Geografia (R)
29.5%
Informatyka (R)
6.75%
Język angielski (P)
65.9%
Język angielski (R)
48.21%
Język niemiecki (P)
76%
Język niemiecki (R)
34%
Język polski (P)
46.73%
Język polski (R)
51.67%
Matematyka (P)
36.18%
Matematyka (R)
2.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.89% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 65.13% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.86% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 19% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.12% | 48.02% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 41.46% | 33.8% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
9.5%
Geografia (R)
17.89%
Informatyka (R)
10%
Język angielski (P)
65.13%
Język angielski (R)
41.86%
Język niemiecki (P)
19%
Język polski (P)
48.02%
Język polski (R)
27.5%
Matematyka (P)
33.8%
Matematyka (R)
2.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony