Wyniki matur - Technikum Zarzecze
Ocena: 3.50 (29 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 56% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.5% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.75% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.4% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 49.5% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
56%
Język angielski (R)
66.71%
Język polski (P)
53.75%
Matematyka (P)
49.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.79% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 68.42% | 43.95% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.85% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 40.96% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.88% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.57% | 37.25% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
35.79%
Język angielski (P)
43.95%
Język angielski (R)
32%
Język polski (P)
40.96%
Matematyka (P)
37.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.63% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 54.39% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.74% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.13% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 35% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 37% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 47.79% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.25% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.83% | 42.54% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22.63%
Geografia (R)
29.5%
Historia (R)
35%
Język angielski (P)
54.39%
Język angielski (R)
51.13%
Język niemiecki (P)
35%
Język polski (P)
47.79%
Matematyka (P)
42.54%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 60% | 54.4% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 42.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 60.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 61.85% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.69% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 38.46% | 29.62% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
50%
Język angielski (P)
54.4%
Język angielski (R)
68.5%
Język niemiecki (P)
42.67%
Język niemiecki (R)
20%
Język polski (P)
61.85%
Matematyka (P)
29.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 52.8% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.17% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 43% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.55% | 32.32% | 22 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
40.86%
Język angielski (P)
52.8%
Język angielski (R)
37.17%
Język niemiecki (P)
50%
Język niemiecki (R)
34%
Język polski (P)
43%
Matematyka (P)
32.32%
WOS (R)
6.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 70% | 47.4% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 62.5% | 36.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 40.11% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 23.07% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
12.33%
Geografia (R)
22%
Historia (R)
2%
Język angielski (P)
47.4%
Język angielski (R)
52.8%
Język niemiecki (P)
36.5%
Język niemiecki (R)
18%
Język polski (P)
40.11%
Język polski (R)
34%
Matematyka (P)
23.07%
Matematyka (R)
4%
WOS (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony